Personal Branding: Werken met je talent

Samengevat


Prijs € 4955 excl. BTW en kosten conferentieoord
Duur 8 trainingsdagen (1+3+3+1) en twee dagdelen intervisie

Ontwikkeld voor:
Managers, Opleiders, Adviseurs, Directeuren, Medewerkers, Professionals

In de training “Personal Branding: Werken met je talent” werk je eerst en vooral aan het helder onderscheiden van wie jij bent en wat jouw talenten eigenlijk zijn, om daarna jouw talenten in een Personal Brand of Merk te vertalen.

Je zet jezelf beter in de markt - binnen of buiten je eigen organisatie - en zorgt ervoor dat je kwaliteiten en talenten herkend worden. In de training Met je talenten aan het werk ontwikkel je een authentieke en geloofwaardige manier om je meerwaarde en talenten naar voren te brengen. Bij het neerzetten van jouw personal brand maak je gebruik van marketingtechnieken en van het zelfinzicht dat je opdoet tijdens de training. Voor professionals die zich willen onderscheiden!

Wat is de training Personal Branding: Werken met je talent?

In de training onderzoek je je fundamentele persoonlijke waarden en drijfveren, maakt keuzes in wat jij belangrijk vindt in je werk en leven en schept vervolgens een helder beeld van jouw persoonlijke talenten die je hierbij kunt inzetten. Vervolgens vertaal je dit naar jouw Personal Brand waarmee je jezelf als merk presenteert en daarmee positieve beelden en associaties oproept bij anderen. Je laat je omgeving, werkgever en/of klanten zien waar je voor staat. Je personal brand helpt je keuzes te maken die echt bij je passen. Je creëert je eigen markt en je eigen mogelijkheden. Het doel: (h)erkenning van je talenten, meer zelfinzicht en werk waar je gelukkig van wordt.

Wat heb je aan de training?

Aan het einde van de training heb je helder voor ogen wie je bent, wat je wilt, wat je kunt en hoe je dat kunt uitdragen. Jouw persoonlijke merk staat als een huis.

Is de training Personal Branding: Werken met je talent iets voor jou?

Verlang je ernaar om meer vanuit je waarden, passie en talenten te werken, maar vind je het moeilijk om te bepalen wat deze precies zijn? En misschien heb je wel een idee, maar vind je het lastig om dit uit te dragen en ervoor te gaan staan? Dan is deze training iets voor jou.

Aanverwante trainingen

Training De Kern - bewustwording en empowerment

De inspiratie training bewustwording en empowerment ´De Kern´ biedt je een week de gelegenheid om stil te staan bij de vraag: Doe ik wat i..
Bekijk deze training

Communicatie, Interactie & Gesprekstechnieken (KIG)

De intensieve 3 x 3-daagse communicatie training Communicatie, Interactie & Gesprekstechnieken is gericht op verbetering van je communicatievaardi..
Bekijk deze training

Training Persoonlijke Profilering

De training Persoonlijke Profilering houdt je een spiegel voor. Je wordt je bewust van hoe je overkomt op anderen, krijgt meer zelfkennis en kan daard..
Bekijk deze training

Individuele Coaching

Wat je situatie ook is, met welke vraag of vragen je ook rondloopt - met individuele coaching wordt je verder geholpen in je professionele e..
Bekijk deze training